04,06,2023

Pamje nga sulmi në bazën e Forcave Ajrore në SHBA (Video)

Must Read

shooting-at-lackland-air-force-base-texas_1460129285-8675856

Policia në Teksas ka thënë se dy persona janë vrarë ndërsa dhjetëra të tjerë besojnë se janë plagosur.

Policia dyshon se është qëlluar sulmuesi, por ende nuk është zyrtarë, ndërsa një zëdhënës policor the për AP se kishte të shtëna aktive në Joiunt Base San Antonio.

FBI dhe ushtria tanimë janë në bazën e trajnimit të Forcave Ajrore të SHBA’së në, ndërkaq që zona është evakuuar.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img