30,05,2023

Pal Lekaj: Në zgjedhja na bashkohet Nisma dhe partitë tjera

Must Read

Pal_Lekaj-1-780x439

Shefi i deputetëve të AAK-së, Pal Lekaj ka theksuar se nëse nuk do të ketë Listë të përbashkët opozitare, atëherë AAK do të shkoj e vetme, me disa parti tjera.
“AAK-së do të na bashkohet Nisma për Kosovën dhe disa parti tjera sikurse PSHDK”, ka thënë Pal Lekaj në Interaktiv, raporton Gazeta Blic. Ai ka thënë se nëse do të vij opozita në qeverisje në këtë vend, ku vend do të përfitoj shumë dhe qytetarëve do t’u kthehet shpresa.
Pal Lekaj ka theksuar se AAK nuk ka vija të kuqe me asnjë parti politike. / Gazeta Blic

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në turneun ndërkobëtar “Cup Basel 2023” notuesit e KN Kastriotit bënë paraqitje dinjitoze

Dje, në ditën e dytë të turneut Ndërkombëtar të notit "Cup Basel 2023" që po mbahet në Basel të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img