16,04,2024

Osasuna-Real Madrid, Zidane befason me formacionin (FOTO)

Must Read

Madrilienët do të luajnë me skemën 4-3-3, ku treshja e sulmit do të përbëhet nga Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Lucas Vazquez, përcjellë “lajmi.net.

Ndeshja zhvillohet sonte me fillim prej orës 20:45. /Lajmi.net/

BARCELONA, SPAIN - FEBRUARY 04: Lionel Messi of FC Barcelona runs with the ball next to Aymeric Laporte of Athletic Club during the La Liga match between FC Barcelona and Athletic Club at Camp Nou stadium on February 4, 2017 in Barcelona, Spain. (Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img