17,04,2024

Osasuna e djersitë fort Realin, por se ndalë (VIDEO)

Must Read

Në kuadër të xhiros së 22-të, Reali mposhti 3:1 Osasunan, për t’u kthyer në krye te La Ligas, me dy ndeshje më pak të zhvilluara.

Ronaldo, Isco dhe Vasquez shënuan për Realin në këtë fitore.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Leon.

Sergio Leon Goal HD – Osasuna 1-1 Real Madrid… by footballderby

…. by arcturusmedia33

Isco Goal HD – Osasuna 1-2 Real Madrid 11.02… by footballderby

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img