20,02,2024

Nxirret foshonja nga gërmadhat në Japoni (VIDEO)

Must Read

foshnja-1

Një foshnje tetë muajsh është shpëtuar nga gërmadhat e një shtëpie në Japoni. Kjo shtëpi gjendej në Mashiki, që besohet të jetë një nga zonat më të goditura.

Kjo ndodhi pas një tërmeti të fuqishëm i cili goditi pjesën jugore të Japonisë, transmeton Klan Kosova.

Foshnja në fjalë nuk duket të ketë ndonjë lëndim të dukshëm.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ubojCWzilFg?feature=oembed]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img