17,07,2024

Nuk ndodhë çdo ditë, gol spektakolar nga 60 metra (Video)

Must Read

goal1

Një gol spektakolar është shënuar në Peru këtë javë, në takimin në mes të Real Garcilaso dhe Cesar Vallejo.

Goli i parë i këtij takimi u shënua nga Marcio Valverde i Garcilasos nga rreth 60 metra.

Shikojeni atë më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img