16,04,2024

Nuk është i lumtur te Bayerni, Douglas Costa kalon te gjiganti evropian

Must Read

Anësori nuk është i lumtur më te Bayern Munchen dhe po e konsideron transferimin te Juventusi.

“Calciomercato” shkruan që kampioni italian ka gati ofertën për brazilianin, për të cilin do të tentojë gjatë verës, përcjellë “lajmi.net”.

Costa ka luajtur 1000 miunta këtë sezon te Bayerni i Carlo Ancelottit.

Ai ka bërë pesë goal dhe katër asistime në 20 ndeshje. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img