21,02,2024

Njihuni me futbollistin që po e kërkojnë 28 skuadra

Must Read
-sd-s

Sulmuesi i Portos po kalon formë të shkëlqyer duke realizuar 18 gola këtë sezon, respektivisht 7 në kampionatin portugez, 3 në Kupë dhe tetë me Kombëtaren (4 me Kombëtaren A dhe 4 me U-21).

20 vjeçari është vënë në radarin e shumë skuadrave dhe gjatë verës së ardhshme pritet të largohet nga Portugalia.

Këto janë 28 ekipet që e kërkojnë: Atalanta, Aston Villa, Atletico Madrid, Osasuna, Barcelona, Bayer Leverkusen, Borusia Dortmund, Celta Vigo, Chelsea , Eintracht Frankfurt, Eibar, Inter, Juventus, Leicester, Manchester United, Monaco, Milan, Midlesbrought, Montpellier, Newcastle, Sunderland, Sassuolo, Sevilla, Valencia, Villareal, WBA, West Ham, Wolfsburg.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img