21,05,2024

Një park evropian së shpejti në Prishtinë, Shpend Ahmeti publikon pamjet

Must Read

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka publikuar pamjet të njërit prej parqeve që pritet të bëhet në kryeqytet.
“Parku ne Matiqan, sot është publikuar për tenderim. Ofertat hapen me 20 korrik. Sivjet parku i dyte i madh qe do te filloje ndërtimin”, ka shkruar ai në “Facebook”.
Më poshtë, videoja:

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img