04,03,2024

Një grua plagoset me armë në një parukeri në Lezhë

Must Read

Disa të shtëna janë dëgjuar brenda parukerisë paraditen e sotme kur një person hyri me armë në dorë duke qëlluar mbi pronaren për arsye të panjohura. E plagosura është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. /Lapsi.al

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img