27,02,2024

Një grua në Klinë rrëmbehet nga ish-burri i saj

Must Read

vajzaaa-620x330

Një grua është rrëmbyer dje në mbrëmje në Klinë nga dy të dyshuar, prej të cilëve njëri është ish-burri i saj.

Policia ka arrestuar dy të dyshuarit, të cilët e kanë marrë viktimën me forcë në një restorant dhe e kanë futur në veturën e tyre.

Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se policia ishte informuar për rrëmbimin e gruas dhe njësitë policore kanë ndaluar veturën në të cilën ndodheshin të dyshuarit dhe gruaja e rrëmbyer.

Të dyshuarit pas arrestimit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje./kp

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img