21,02,2024

Një furgon mbulohet tërësisht nga uji në autostradën Tiranë-Durrës

Must Read

Në fotot e mbërritura në redaksinë e SYRI.net duket furgoni që është i mbuluar i gjithi nga uji, ndërsa nuk dihet nëse ka njerëz të dëmtuar apo jo. /SYRI.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img