04,06,2023

Nesër takohen përfaqësues nga Kosova dhe Shqipëria, diskutojnë për luftën kundër krimit të organizuar

Must Read

koso

Përfaqësuesit të Prokurorisë së Shtetit, Gjykatave, Policisë së Kosovës dhe Doganave të Kosovës, do të takohen nesër me përfaqësues të Prokurorisë, Gjykatës dhe Policisë nga Republika e Shqipërisë.

Sipas një njoftimi të Këshillit Prokurorial të Kosovës, temë e këtij takimi do të jetë “Bashkëpunimi ndërkufitar dhe lufta kundër krimit të organizuar”, i organizuar nga Prokuroria Themelore në Prizren.

Takimi do të mbahet në në Vërmicë, Prizren duke filluar nga ora 10:00.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img