08,12,2023

Në stilin e Berbatov: Ajo çfarë bëri ky futbollist i la të gjithë pa fjalë (Video)

Must Read

skills1

Në takimin në mes të Millwall dhe Shrewsbury Town në Angli, 22-vjeçari Aiden O’Brien tregoi shkathtësitë e mahnitshme të tij.

O’Brien, kur po dukej se mbeti pa opsione gjersa po ndiqej nga kundërshtari i tij pranë vijës së rivënies anësore, prodhoi një moment “magjik”, i cili i ngjante atij të Dimitar Berbatov për Manchester Unitedin.

Shikoni aftësitë e O’Brien më poshtë, ndërsa poshtë saj mund të shihni edhe atë të Berbatovit. /Gazeta Blic/

https://vine.co/v/iH2p2jzzV3V

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img