18,05,2024

Në Prishtinë tri femra rrihen me dy meshkuj

Must Read

rrahje

Policia raporton se mbrëmjen e së hënës ka ndodhur një rrahje në mes dy meshkujve dhe tri femrave.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në Prishtinë ku si pasojë e rrahjes lëndime trupore kanë pësuar dy femra. Në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshuar, i cili pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img