21,04,2024

Në ora 15:00 jepet vendimi për vizat

Must Read

Bashkimi Evropian përmes një komunikate për shtyp ka bërë të ditur se në orën 15:00 do të jepet lajmi për rekomandimin pozitiv për liberalizimin e vizave për Kosovën.

“Në orën 15:00 do të ketë një konferencë për shtyp në mes të komisionarit Dimitirs Avramapolous dhe Ministrit të brendshëm të Kosovës, Skënder Hyseni”, thuhet në njoftimin e BE-së.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img