21,02,2024

Në Llapushnik digjet një shtëpi, dëmi i shkaktuar rreth 10 mijë euro

Must Read
Digjet shtëpia, ilustrim

Sipas policisë nga ky incident nuk ka të lënduar, ndërsa që vlera dëmit të shkaktuar është rreth 10 mijë euro.

Njësiti i zjarrfikësve kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë  lokalizuar zjarrin. /lajmi.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img