08,12,2023

Në Deçan ndizen qirinj për 35 vjeçarin e vrarë nga polici (Foto)

Must Read

nes-euml-r-pasnes-euml-r-dhe-t-euml-h-euml-n-euml-n-n-euml-k-euml-to-vise-nuk-do-t-euml-ket-euml-rrym-euml_hd

Në Deçan është marshuar dhe janë ndezur qirinj për 35 vjeçarin Ilmi Lufaj. Ky i fundit u vra nga rreshteri Shefqet Kamberaj, mëngjesin e së hënës së 18 prillit.

35 vjeçari nga Strellci i kësaj komune, Ilmi Lufaj, u qëllua me dy plumba në kokë, me t’u afruar dhunshëm afër stacionit policor. Kështu thuhet në njoftimin policisë.

Ndërkohë Gjykata Themelore e Pejës ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh ndaj policit Shefqet Kamberaj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img