23,02,2024

Në ceremoninë inauguruese të presidentit mori pjesë edhe Bekim Jashari [Foto]

Must Read

10322640_636757116404982_883012003942767879_n

Në ceremoninë inauguruese të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi morën pjesë më shumë se 1200 personalitete nga mbarë bota, kryetar komunash, deputetë të Kuvendit të Kosovës e ministra.
Në këtë ceremoni po ashtu u pa edhe djali i Hamzë Jasharit, Bekim Jashari.

Në ceremoni presidenti Thaçi duke folur për lirinë dhe pavarësinë, foli edhe për kontributin e familjes Jashari./indeksonline

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme, ndonëse familja Jashari ishte e ftuar në seancën kur Thaçi pritej ta jepte betimin, nuk kishte marrë pjesë, duke e lënë kështu vendin e zbrazur në kuvend. /G.Blic/

auto_12986553_10209016621602766_2008425836_o1460112108

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img