21,02,2024

Ndodh në Shqipëri: Helikopteri lëshohet në stadium derisa po zhvillohej ndeshja

Must Read

Ndeshja e Kampionatit kombëtar të futbollit U-17 mes Butrintit dhe Bylisit që po luhej sot në stadiumin e  qytetit të Sarandës është ndërprerë për shkak të një emergjence, shkruan Panorama.

Në fushën e stadiumit të qytetit u ul helikopteri i urgjencës, duke detyruar skuadrat për disa minuta të ndërpritnin takimin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img