25,05,2024

Ndodh edhe kjo.Një rrugë me dy emra

Must Read

Emërtimi i rrugëve në  të gjitha qytetet e Kosovës është përcjellë me sfida të ndryshme. U ndërruan shumë herë emrat, pati edhe  shumë ankesa.

Por  një rast që ka ndodhur në një fshat të Kaçanikut  ka sjellë edhe më shumë konfuzion.

Fotot që ka dërguar një lexues i FerizajPress tregojnë se në  fshatin Duraj të Kaçanikut një rrugë mban dy emra.

Pse ndodhi kjo, Ishte ky ndonjë gabim teeknik apo ….?

13162423_486617131545577_446805057_n

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img