17,04,2024

Napoli mposht Genoan

Must Read

Në stadiumin ‘Sao Paolo’, Napoli ka mposhtur 2:0 Genoan, me dy gola të shënuara në pjesën e dytë.

Zielinski në minutën e 50-të dhe Giaccherini në minutën e 68-të, shënuan në fitoren e Napolit.

Pas kësaj fitore, Napoli renditet në vendin e tytë me 51 pikë, një më shumë se Roma, që këtë xhiro luan me Crotonen në udhëtim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img