21,04,2024

Napoli ia kthen përgjigjen Bayernit për Hysajn

Must Read

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane drejtuesit e klubit napolitan kanë marra masa për këtë çështje.

Për të lënë të lirë Hysajn çdo ekip duhet të paguajë plot 50 mln euro.

Mesa duket presidenti De Laurentis dhe trajneri Sarri nuk duan të privohen nga shërbimet e lojtarit, por në rast largimi Napoli do të kërkojë të përfitojë sa më shumë, pasi kartoni i tij u ble nga Empoli për vetëm 5 mln euro.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img