21,04,2024

Nainggolan e urren Juventusin

Must Read

28 vjeçari ka deklaruar se nuk do të transferohet kurrë te Juventusi, pasi e urren atë skuadër.

Ai ka shtuar se tituj të rëndësishëm dëshiron të fitojë me fanellën e Romës.

“Mund të largohem, por jo te Juventusi, jam kundër tyre, i urrej ata, që nga koha kur luaja për Cagliarin”, ka deklaruar Nainggolan, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img