20,02,2024

Myslimanja 5-vjeçare qan kur e merr lajmin se Trump zgjidhet president (Foto)

Must Read

Gjersa politikani republikan, i cili dikur tha se do t’i ndalonte myslimanët që të futeshin në SHBA, ia arriti të sigurojë një fitore tronditëse, myslimanët nëpër Amerikë kanë shprehur druajtje dhe pikëllim, si dhe mosbindje, në rrjetet sociale, transmeton Express.

Adam e publikoi videon në Twitterin e vet personal të martën pas mesnate, pas fitores së Trump.
Fotoja është e nxjerrur nga video që është lansuar në rrjetin social Twitter.

Reema is only 5 years old. She knows that we’re Muslim and started crying when she saw Donald Trump winning…

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img