21,05,2024

Mustafa të mërkurën në Bruksel për liberalizimin e vizave

Must Read

Isa_Mustafa_dhe_Jean_Claude_Juncker-780x439

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, do të udhëtojë për Bruksel, ku të mërkurën do të takohet me presidentin e Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker.

Siç njofton zyra e kryeminitrit Mustafa, gjatë takimit do të bisedohet për procesin e liberalizimit të vizave dhe proceset tjera integruese evropiane të Republikës së Kosovës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img