12,04,2024

Mourinho thyen një rekord të keq te Manchester United

Must Read

‘Djajtë e Kuq’ kanë luajtur barazim 0:0 me Liverpoolin, në një ndeshje të kontrolluar nga vendasit, por pa raste të shumta shënimi.

Në këtë ndeshje, Unitedi pati posedimin e topit vetëm 35 përqind, dhe kjo është përqindja më e ulët që kanë arritur që nga koha që posedimi ka filluar të regjistrohet në Premierligë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img