04,03,2024

Mourinho kërkon transferimin e futbollistit shqiptar në janar te Unitedi

Must Read

Sipas mediave britanike, Manchester United po mendon për ta afruar mbrojtësin shqiptar që në merkaton e janarit.

Lajmin e bën të ditur sot ueb-faqja sportive angleze “Shoot”, sipas të cilës Jose Mourinho sheh te 22-vjeçari përforcimin ideal për krahun e djathtë të prapavijës.

Gjithnjë referuar informacioneve që vijnë nga ishulli, alternativa tjetër është Alesandro Florenci i Romës. Gjithsesi, sipas “Shoot”, “ndërsa me Florencin Murinho  nuk siguron një mbrojtës tipik të djathtë, Hysaj e përmbush plotësisht këtë kusht”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img