21,02,2024

Mourinho e ka një kërkesë për Messin

Must Read

Trajneri i Manchester United ka deklaruar që argjentinasi i takon klubit katalunas.

“Messi në secilin sezon është storie e njëjtë, në çdo sezon është duke u larguar dhe në fund ai kurrë nuk largohet, dhe sinqerisht shpresojë që ai kurrë të mos largohet sepse i takon Barcelonës”, deklaroi Mourinho, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjatë ditëve paraprake, mediat angleze kanë shkruar që Mourinho e do Messin në “Old Trafford”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img