17,06,2024

Moti sot, këto janë temperaturat

Must Read

 Sot në vendin tonë do të jetë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, ndërsa në perëndim dhe në jugperëndim  me zhvillimin lokal të reve.
Temperatura më e ulët do të jetë nga 13 në 19 kurse ajo  më e larta  e ditës nga 29 në 32 gradë Celsius.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img