21,02,2024

Momenti i jashtëzakonshëm kur “Old Trafford” i gëzohet golit të Van Persiet (VIDEO)

Must Read

Holandezi luajti për Fenerbahcen kundër ish-klubit të tij, Manchester United.

Van Persie realizoi golin e nderit për ekipin turk në humbjen 4:1, përcjellë “Lajmi.net”.

Megjithatë, e veçanta e këtij goli ishte duartrokitja e tifozëve të Unitedit, të cilët u ngritën të gjithë në këmbë duke e nderuar Van Persien.

I pranishëm në këtë ndeshje ishte edhe trajneri legjendar i Unitedit, Alex Ferguson.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img