04,06,2023

Momente nga perëndimi i diellit (FOTO)

Must Read

dsc-0933

Prishtina mbrëmë ka marrë një pamje tjetër që jo shpesh mund ta shihni. Perëndimi i diellit ishte më ndryshe dhe qielli morri një pamje tjetër.

Për disa minuta gjatë kohës së perëndimit të Diellit, në qiell u krijuan pamje mahnitëse të dominuara nga ngjyra portokalli dhe e verdhë.

Kjo pamje ka shtyrë edhe fotografin e KosovaPress Jasir Zeqiri, që të kap disa momente me aparatin e tij./KosovaPress/

dsc-0933dsc-0926dsc-0915dsc-0913dsc-0903

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img