27,02,2024

Mirëmëngjesi futbolldashës, sot na presin këto dy super-ndeshje

Must Read

Në ora 13:00 sot zhvillohet derbi ndërmjet rivalëve të urryer të Londrës, Arsenalit dhe Tottenhamit.

Në mbrëmje, La Liga sjellë një ballafaqim të “çmendur” mes Sevillas dhe Barcelonës, që fillon në ora 20:45.

Ndërkohë, në Itali mungojnë kryendeshjet, pasi që skuadrat e mëdha takohen me ato të vogla.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img