29,09,2023

Ministri Abrashi parodizon me deputetin Donika Kadaj-Bujup! (Foto)

Must Read

abrashi-info-1-640x356

Ish-deputetja e AAK-së, sot kaloi zyrtarisht në Lëvizjen Vetëvendosje.

Këtë vendim ajo ka thënë se e ka marrë, pasi “mes paqes dhe drejtësisë, zgjedh drejtësinë”!

“Në mes të makiatos dhe espressos, sot zgjodha espresson!”, ka shkruar Abrashi në profilin e tij në Facebook.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img