26,05,2024

Mimoza Kusari-Lila mohon se po themelojnë parti me Presidenten Jahjaga

Must Read

kusari-lila-645x380

Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka qenë e përfolur sot se është pjesë e një plani të themelimit të një partie të re, bashkë me presidenten aktuale të Kosovës, Atifete Jahjaga si dhe deputeten e Parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Kusari-Lila ka thënë për Klan Kosovën se sot gjatë ditës ka dëgjuar edhe vet një lajm të tilla, por që diçka e tilla nuk qëndron.

“Nga një medium edhe unë vet morra vesh se Presidentja Atifete Jahjaga po themeluaka parti, e që pjesë e saj qenkam edhe unë”, ka thënë Kusari-Lila

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img