21,02,2024

Milan – Inter, e pabesueshme çfarë i ka ndodhur Era Istrefit në ‘San Siro’ (VIDEO)

Must Read

Kënga ‘Bon Bon’ e Era Istrefit është dëgjuar edhe në ‘San Siro’, në derbin më të madh lokal në futboll, atë mes Milanit dhe Interit, që përfundoi 2:2.

Pak para fillimit të ndeshjes, organizatorët u përkujdesën që tifozët t’i disponojnë me ‘Bon Bon’.

Kjo këngë është lëshuar edhe në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’ në ndeshjen Real Madrid – Sporting.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img