19,06,2024

MC kresha i jep lamtumirën e fundit fancit të tij (VIDEO)

Must Read

Untitled1

Ditë më parë reperi Kreshnik Fazili, ndryshe i njohur si MC Kresha, ishte për në vizit tek fanci i tij i cili në atë kohë ishte në gjendje kome, shkaku i goditjes nga tensioni i lartë i energjisë elektrike.

Megjithatë, djaloshi humbi betejën dhe sot iu dha lamtumira e fundit.

I pranishëm në ceremoninë e varrimit të 15 vjeçarit, ishte edhe MC Kresha i cili dukej shumë i prekur nga ngjarja.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img