20,02,2024

Mblidhet Këshilli Kombëtar për Integrim Evropian

Must Read

Takimi do të mbahet në Qeverinë e Kosovës, ku do të flasin presidenti Thaçi, kryeparlamentari Veseli, kryeministri Mustafa, ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj dhe shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img