21,02,2024

Mbajeni frymën dhe shikojeni Lamborghinin e Ronaldos (FOTO)

Must Read

Një nga ato janë veturat, për të cilat ka dashuri të madhe portugezi dhe pothuajse çdo muaj blen nga një të re.

Ronaldo pas fitores 1:6 ndaj Betisit, ka vendosur t’i kushtojë pak kohë Lamborghinit të tij, çmimi i të cilit është 287 mijë euro, përcjell lajmi.net.

Ai në rrjetet sociale ka postuar një fotografi me Lamborghinin e tij të zi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img