20,02,2024

Man Utd – Feyenoord, rezultat i “çmendur” (VIDEO)

Must Read

Golat për Unitedin në këtë ndeshje i shënuan Wayne Rooney, Juan Mata, Zlatan Ibrahimovic dhe Jese Lingaad.

Skuadra e Jose Mourinhos rikthehet kështu te fitorja, pas formës jo të mirë në ndeshjet e fundit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img