21,02,2024

Man Utd-Fenerbahce mbyllet me këtë rezultat (VIDEO)

Must Read

Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat të thellë, 4:1.

Më meritori për këtë fitore të Unitedit ishte Paul Pogba, i cili shënoi dy gola.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img