29,09,2023

Lufta Armeni-Azerbajxhan, lë shumë persona të vdekur

Must Read

aaaaaaaaaaa

hjetëra persona janë vrarë në përleshjet mes forcave armene dhe atyre të Azerbajxhanit mbi rajonin e Nagorno-Karabakut, shkruan BBC.
Dhjetëra persona janë vrarë në përleshjet mes forcave armene dhe atyre të Azerbajxhanit mbi rajonin e Nagorno-Karabakut.
Së paku 30 ushtarë dhe një djalë i ri u vranë, pasi secila palë ka fajësuar tjetrën për përshkallëzimin e dhunës.

auto_32c6819000000578-3520788-image-a-38-14596258206181459768005

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img