21,04,2024

Lorik Cana: Ky është klubi im i zemrës (FOTO)

Must Read

Ish kapiteni i kombëtares Shqiptare, në një lidhje të drejtpërdrejtë në ‘Instastory’, ka deklaruar se Marseille është skuadra e zemrës së tij.

Cana ka qenë pjesë e Marseille për katër se zone, ku ka bartur edhe shiritin e kapitenit.

“Po, Marseille mbetet skuadra e zemrës time”, i është përgjigjur Cana një tifozi./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img