21,02,2024

Lokali që i kushtohet presidentit Putin, por ka dhe një surprizë për Obamën

Must Read

obama-1_9167

Një bar kafe i quajtur “Presidenti” është hapur në një vend në Siberi, i cili i kushtohet presidentit rus, Vladimir Putin. Në të është vendosur edhe një set fotografik të fëmijërisë së tij, deri në ardhjen në pushtet.

Por nuk është kjo e veçanta e këtij lokali. Ajo që bie në sy është se në tualetin e këtij lokali, letra higjienike është dizenjuar me fytyrën e presidentit amerikan Barack Obama.

Edhe kancelarja gjermane Angela Merkel është e pozicionuar në një cep të lokalit, e cila është portretizuar me mustaqe si Adolf Hitler. Gjithashtu një figurë tjetër e njohur që ka zënë vend në barin siberian është edhe kryeministri britanik, David Cameron.
banja

obama-1_9167

14605606418685

14605606719986

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img