22,04,2024

Lojtari i Chelsea priti 20 minuta për t’u fotografuar me Ronaldon (FOTO)

Must Read

20 vjeçari i Chelsea që është i huazuar te Betisi, se ka pasur problem të presë 20 minuta, për të shkrepur një fotografi me lojtarin më të mirë në botë.

Dhe këtë moment e shfrytëzoi pas humbjes 6:1 të Betisit nga Reali një natë më parë, shkruan lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img