03,12,2023

Liverpooli shënon golin e tretë ndaj Stoke (Video)

Must Read

livpool

Divock Origi ka shënuar për 3-1 në minutën e 50.

https://vine.co/v/iT5BYldla7Y

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img