21,04,2024

Liverpooli bën revolucion në futboll me vendosjen e “murit” ndaj Tottenhamit (FOTO)

Must Read

Gjatë kësaj ndeshje, skuadra e Klopp ka bërë një vendosje interesante te murit gjatë një goditje dënimit të skuadrës mysafire.

Prapa murit të skuadrës së Liverpoolit, është pozicionuar Coutinho, për të mbrojtur këndin e poshtëm të golës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img