04,03,2024

Legjenda e Arsenalit lavdëron Mustafin dhe Koscielnyn

Must Read

Cambell që ka fituar Premierligën me Arsenalin, ka lavdëruar partneritetin që kanë krijuar Shkodran Mustafi i ardhur këtë verë nga Valencia dhe Laurent Koscielny.

“Më pëlqen mentaliteti i tyre”, ka deklaruar Cambell për 888sport, përcjell lajmi.net.

“Ata kanë tani lojtarët e duhur aty, që kanë vullnet të madh, dhe kjo është e rëndësishme”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img