11,12,2023

LAJMI I FUNDIT ||Aksion masiv: Bastisen kazinot në Prishtinë! Ja çka u gjetë!

Must Read

Policia-e-Kosovës-ilustrim-650x358

Dogana e Kosovës në bashkëpunim me Njësinë e Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës kanë filluar një aksion të bastosjes së disa kazinove në Prishtinë. Lajmin e kanë bërë të ditur burime të Gazetës Blic, brenda Policisë së Kosovës.

“Para një ore, Dogana e Kosovës në bashkëpunim me Policinë kanë filluar një aksion të bastisjës së kazinovë në lagjen “Qafa” në Prishtinë. Aksioni është duke vazhduar”, ka theksuar ky burim i Gazetës Blic.

Sipas këtij burimi, deri më tani janë gjetur disa aparate ilegale dhe një armë me gaz.

Gazeta Blic do t’ju mbajë të informuar rreth zhvillimeve të fundit të këtij aksioni./ Gazeta Blic

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img