17,07,2024

“Lajmet për fshehjen e gazit në organin gjenital më tronditën”

Must Read

albulena-690x380

Albulena Haxhiu deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje ka qenë e ftuar në Info Magazine të Klan Kosovës.

Deputetja Haxhiu ka treguar edhe një herë se ajo nuk e kishte fshehur gazin lotsjellës në organin gjenital, bile për këtë thotë se ka paditur edhe dy media në Kosovë.

“Nuk është e vërtetë dhe nuk qëndron, kam edhe dëshmi dhe meqë kjo nuk është e vërtetë, kam bërë padi me 14 mars kundrejt dy portaleve që kanë shpifur dhe kam bërë kallëzim penal kundrejt zyrtares policore që është sjellë vrazhdë”.

“Qytetarët e Kosovës kanë qenë jo të informuar, pas dhunës jam alivanosur dhe më kanë dërguar në QKUK, asgjë nuk ka qenë brutaliteti sa ka qenë dhuna mediale karshi ndaj meje”

“Do të përgatis kallëzim penal edhe për spitalin dhe Policinë për këtë dhimbje shpirtërorë që më kanë shkaktuar”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img